Muhammed Ali’nin boks eldiveni, P&G Olimpiyatlar Sergisi için İstanbul’da

1465817197_MuhammedAli_BoksEldiveni

Geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz efsane boksör Muhammed Ali’nin imzalı boks eldivenleri İstanbul’a geldi

Muhammed Ali’nin boks eldiveninden, Michael Jordan’ın imzalı ayakkabısına kadar çok özel parçalar P&G Olimpiyatlar Sergisi için İstanbul’da

Türkiye’nin ilk Olimpiyat Sergisi, Olimpiyat Oyunları’nın global sponsoru P&G ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) iş birliğiyle İstanbul’da açıldı. Akasya Acıbadem AVM’nin Kuzey Giriş alanında kapılarını açan ve 31 Ağustos’a kadar ücretsiz olarak gezilebilen P&G Olimpiyatlar Sergisi, geçtiğimiz hafta kaybettiğimiz efsane boksör Muhammed Ali’nin imzalı boks eldivenlerine ev sahipliği yapıyor. Sergi ayrıca “basketbolun majestesi” olarak kabul edilen Michael Jordan’ın ayakkabısı ve Türk güreşinin simge ismi Yaşar Doğu’nun madalyası gibi Olimpiyatlar tarihinin birçok özel parçasını bir arada sunuyor.

Olimpiyat Oyunları’nın 2010 yılından bu yana global sponsor olan P&G, “Teşekkürler Anne” kampanyası kapsamında Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi’nin (TMOK) desteği ile P&G Olimpiyatlar Sergisi projesini hayata geçirdi. Türkiye’nin farklı illerini ziyaret ederek Rio 2016 öncesinde Olimpiyat heyecanını yaşatmayı hedefliyor.

Sevgiler.

1465817192_MichaelJordan_Ayakkabi

1465817197_ABD_MilliAtlet_Forma

1465817199_Olimpiyat_Mesaleleri

1465817197_MilliVolaybolTakimi_Forma

1 Yorum

 1. ARFAN ELLAHI Yanıtla

  Dear Sir / Madam,

  We are pleased to introduce our company as manufacturers of all sorts of Weight Lifting Singlet, Belts, Gloves, Boxing Gloves and Accessories, MMA Gloves and Accessories, Martial Art, Fitness Gloves and Wears and Sports Wears in Pakistan.

  We have come to know about your esteemed company that you are dealing in the above mentioned products. We therefore offer you our best services and request you to visit our website http://styleview.biz and let us know your requirements. On your request, we can also send you samples of our products to let you check our products quality and craftsmanship.

  If you have any further query, please write us freely.

  Looking forward to hear from you soon.

  With best regards,

  Sh. Arfan Ellahi.
  Chief Executive.

  STYLE VIEW
  Address: Abbot Road, 51310, Sialkot – Pakistan.
  Website: http://www.styleview.biz
  Email: info@styleview.biz
  Landline Tel: +92 52 4567775
  Mobile Tel: +92 321 9616500

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.