SPORTİF PAZARLAMA

Türkiye’nin Basketbol Hareketi Rexona ile Başlıyor

A Milli Erkek Basketbol Takımı ana sponsoru ve EuroBasket2017 etkinlik sponsoru Rexona, milli takımın her hareketinde yanında

Dünyanın 1 numaralı deodorant markası Rexona, A Milli Erkek Basketbol Takımı ana sponsorluğu ve EuroBasket2017 etkinlik sponsorluğu lansmanını basketbol dünyasından isimlerin katılımı ile gerçekleştirdi.

Lansman Unilever Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü Alper Eroğlu ev sahipliğinde, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan, Milli Takımlar Direktörü Haluk Yıldırım, A Milli Erkek Basketbol Takım Menajeri Kerem Tunçeri, A Milli Erkek Basketbol Takımı Baş Antrenörü Ufuk Sarıca, milli takım oyuncuları Sinan Güler, Semih Erden, Doğuş Balbay’ın katılımıyla gerçekleşti. Lansmana  basketbol taraftarı olan Emina Sandal da katıldı ve Türkiye’nin basketbol hareketi başlatıldı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu “Türk basketbolu için çok önemli bir deneyim olacağına inandığımız Avrupa Basketbol Turnuvası’na sayılı günler kala, bugün burada ay yıldızlı formayı bizlerden sonra gururla taşıyacak kardeşlerimizle bir aradayız. Sahada Türk milletinin gurur duyacağı bir takım görmek birinci önceliğimiz. Avrupa Basketbol Şampiyonası’nda D Grubu maçları ve final ayağını ülkemizde hayata geçiriyoruz. Türk basketbolunun gelişimine destek veren tüm kurum ve kuruluşlarımıza minnettarız. Bu kapsamda Rexona’nın A Milli Erkek Basketbol Takımımızın ana sponsoru ve Eurobasket2017’nin etkinlik sponsoru olmasından dolayı mutluyuz.Türk Basketboluna verdikleri destek için Rexona markasına ve Unilever’e teşekkür ederiz…” dedi.

Rexona’dan destek “Asla Yarı Yolda Bırakmaz” sloganıyla hafızalara kazınacak

Unilever Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü Alper Eroğlu sponsorluk ile ilgili “Rexona olarak sahiplendiğimiz hareket olgusundan yola çıkarak, başarıları ile bizlere heyecanı ve coşkuyu en üst seviyelerde yaşatan A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın ana sponsoru olduk. A Milli Erkek Basketbol takımına sponsor olan ilk kişisel bakım markasıyız. ‘Seni asla yarı yolda bırakmaz’ sloganımızla önümüzdeki dönemde A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın her hareketinde yanında olacağız.

Avrupa Basketbol Şampiyonası EuroBasket2017’nin de etkinlik sponsorluğunu üstlendik. Bu şampiyonada da milli takımımızın geçmiş başarılarını tekrarlayacağına inanıyor ve yeni heyecanları hep birlikte yaşamak üzere milli takımımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Oyuncular Doğuş Balbay, Semih Erden ve Sinan Güler’in yer aldığı, Rexona’nın A Milli Erkek Basketbol Takımı’na desteğini ve taraftarın da takımın önemli birer parçası olduğunu eğlenceli bir dille anlatan reklam filmi de lansmanda izlendi.

Rexona, A Milli Erkek Basketbol Takımı’nın her hareketinde yanında olurken EuroBasket2017 boyunca düzenlenecek aktiviteler ile basketbol taraftarlarına keyifli anlar yaşatacak.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.