SPORTİF PAZARLAMA

Her Çaba Devleşmek İçin

Son haftaların Parlayan Yıldızı Evkur Yeni Malatyaspor

Geçtiğimiz sezon 10. sırada şu anda TFF liginde 7. sırada yer alan Evkur Yeni Malatayaspor,’un bugün saat 20:00’de İstanbul Başakşehir ile maçları bulunuyor. Takımına ve teknik heyetine güveni tam olan başkanımızın Malatya adına da gurur duyulacak işlere imza atmaya devam edecek gibi görünüyor.

Bugün ki skor ne olur bilinmez ama taraftarları ve spor severler olarak bizleri sürpriz de bekliyor olabilir.

Benim de Kulüpler Birliğinden tanıdığım ve oldukça mütevazi olan Başkan Adil Gevrek’i kısaca tanıyalım.

2014 yılı itibari ile Evkur Yeni Malatyaspor Kulübünün başkanlığını yürüten Başkan, son transfer döneminde, transfer ettiği futbolcularla oldukça konuşuldu. Danijel Aleksic ve Guilherme Costa Margues’in son maçtaki takıma uyumu ve maç performansları  dikkatleri üzerilerine çekti.

Kulüp yöneticiliği dışında Plastik işiyle ilgilenen Adil Bey,  Bulgaristan, Hollanda, Fransa, Yunanistan, Irak, Filistin, İsrail ve Afrika’nın bazı ülkelerin pazarlarıyla çalışıyor.  Sosyal yönü de oldukça güçlü olan Adil Bey, TUSKON ve İKTİSAD sivil toplum kuruluşlarına üye. Merkezi İstanbul’da bulunan Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği ( MASTÖB) Genel Başkan vekili olan Adil Gevrek, Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD)’nin Proje ve Arge Komisyon Üyesidir

süper ligde ikinci sezonun yaşayan ve sezon başından itibaren hedeflerinin Avrupa Ligi için çalıştıklarını belirten Adil Bey Tesisler ve takımına yatırımlarına devam ediyorlar.

Sizce Malatya için bir gurur kaynağı değil mi?

Adana da doğan biri olarak aynı başarıyı şehrimin takımlarında da görmeyi beklediğim bir durum, darısı başımıza.

 

 

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.