SPORTİF PAZARLAMA

H&M Move, son transfer olarak, kadın futbolunun en iyi oyuncularından Nadia Nadim ile anlaştı. Kariyer yolculuğu, çocukken Afganistan’dan kaçmak zorunda kaldığında başlayan ilham verici bir hikaye. Danimarka milli takımı için 100’den fazla maçda mülteci statüsünden, uluslararası futbol yıldızına geçen Nadia, dokuz dil biliyor ve bir Tıp Doktoru.

Nadia, Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Kadınlar Futbol Ligi’nde Racing Louisville FC için futbol oynuyor. Ayrıca lig şampiyonluklarını kazandığı Manchester City ve Paris Saint-Germain’i temsil etti. Yeni nesil yeteneklerin onun izinden gitmesini sağlamayı umduğu için Nadia’yı hiçbir şey hareket etmekten alıkoyamadı.

“Çocuklara, özellikle de genç kızlara oyun oynamak için ilham vermeye yardımcı olmak istiyorum. Bu nedenle, misyonlarına inandığım için H&M Move’a imza attım.” Diyor Nadia Nadim.

Nadia’yı H&M Move takımında diğer futbol efsanesi Zlatan Ibrahimović karşılıyor.

Filmi izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Nadia ve Zlatan, daha güçlü bir duruş için vücudu güzelleştiren yapılarla H&M Move’un yeni seamless koleksiyonunda görülüyor.

Başka bir futbol efsanesi olan Zlatan ile birlikte oynayan Nadia için durum nasıl

“Zlatan çok eğlenceliydi. Belki bir rövanş maçı için sabırsızlanıyorum – artı tüm dünyayı harekete geçireceğiz.” Diyor Nadia.

Nadia’nın röportajını burada izleyebilirsiniz

Bu duygu, yeni H&M Move Topluluk Programına liderlik eden Diana Amini tarafından tekrarlanıyor; Bir birey, topluluk veya ekip olarak getirdiği birçok faydayı sergileme görevimizde Nadia’yı ağırlamaktan heyecan duyuyoruz.” Hareket, Zlatan ve Nadia’nın güçlerini birleştirmesi, hem de insanları ve toplulukları birleştirmeye çalışıyor.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.