SPORTİF PAZARLAMA
Spor ve eğlence konusunda tutkuluyuz ve bu tutkuyu yaptığımız her şeye taşıyoruz

Hakkımızda

OYUNU DEĞİŞTİR

360 Bakış Açısı İle Tam Hizmet Spor Pazarlaması

SPOR ÖZELİNDE PAZARLAMA VE PR FİKİRLERİ

2016 yılında, spor odaklı katma değerli projeler yaratan 360° pazarlama ajansı olarak, spor sektörüne adım attık. 8 yılı aşkın süredir büyük ölçekli projeler yaratarak, kurumlara yeni iş kanalları ile Katma değer sağlıyor, Dijital alanların yönetimi yapıyor, Kurumların hizmet ve ürün satışlarını geliştirecek projeler geliştiriyor, organize ettiğimiz etkinliklerimizle markalara hizmet veriyoruz.

Handan KALOĞULLARI

hk-about-2

Dört kardeşin en büyüğü olarak Adana da dünyaya gelen Handan Kaloğulları, Lise eğitimine kadar olan eğitim sürecini Adana’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Kaloğulları, Türkiye’nin ilk iletişim yüksek okulu olan İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olarak, Bahçeşehir Üniversitesinde Pazarlama alanında Yüksek Lisans yapmıştır.

Eğitimine paralel olarak kurumsal iş hayatına, İş ve proje geliştirme, Pazarlama, Marka Yönetimi, Kurumsal İletişim, Satış ve Operasyon konularında çalışarak edindiği tecrübelerle güçlü kariyerinin temellerini atmıştır.

Telekom ve yazılım sektöründen sonra çoğu zaman insanı ayağa kaldıran, bazen ağlatıp, bazen güldüren, oyuncusunu alkışladığımız, yorumcusunu sevdiğimiz spor sektörünün oyuncusu olan Beşiktaş JK’da Markalardan Sorumlu Yönetici olarak başlamıştır. Sonrasında, Passolig, Kulüpler Birliği, İngiltere Premier League’in bazı takımlarında, Barcelone FC ve Ajax’da bir maç günü organizasyonlarında gözlemci olarak yer almış, bu gözlemlerden edindiği tecrübelerini ise Türkiye Spor endüstrisinin çeşitli medya alanlarından bizlere aktarmıştır.

Şu anda, Sportif Pazarlama blog sayfasında, Beşiktaş Dergisi ve Endüstri Radyoda “Spor Endüstrisi” programıyla, spor pazarlama ve ekonomi alanındaki uzmanlığıyla, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

2016 yılında, 360° pazarlama ajansı olan “Sportif Pazarlama” markasının kurmuştur. Beşiktaş JK, Pozitif, Bilcee, Galina Tucan, Samet Aybaba, Sinan Kaloğlu gibi isimlerle çalışmış ve çalışmaya devam etmektedir.

Profesyonel olarak sporun, Tenis, Yüzme ve Koşu branşlarının aktif sporcusu olan Handan Kaloğulları, Online ve offline’lı 500’den fazla kampanya, aidat yaratacak 260 maç günü projesi ve yeni gelir yaratacak birçok yeni markalar kurarak yönetmiştir.

Kimlerle çalıştık ?

PTT PTT
BJK BJK
bilcee bilcee
Pozitif Kurumsal Pozitif Kurumsal
Kulüpler Birliği Kulüpler Birliği
THF THF
Samet Aybaba Samet Aybaba
Galina Tucan Galina Tucan
Sinan Kaloğlu Sinan Kaloğlu
Sportif Pazarlama

Nasıl Çalışırız

01
Hayal Ederiz
Hayal Ederiz
02
Fikir Üzerine Çalışırız
Fikir Üzerine Çalışırız
03
Tüm Hazırlıkları Tamamlarız
Tüm Hazırlıkları Tamamlarız
04
Aksiyona Geçeriz
Aksiyona Geçeriz
OYUNA RENK KAT

Sportif Pazarlama Hakkında Tüm Hizmetler

01

Kurumsal

  • Kurumsal Marka İşbirlikleri
  • Kurumsal Pazarlama Yönetimi
02

KİŞİSEL

  • Kişisel Marka Yönetimi
  • Kişisel Kariyer Yönetimi
03

SPOR

  • Spor Sponsorlukları
  • Spor Projeleri Yönetimi
  • Spor Event Yönetimi
  • Spor Sosyal Sorumluluk Projeleri